Series
Ratings
76- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Blue Planet IIRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 3.5
Planet Earth IIIRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5