Titles you rated
Heart BlackenedRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5