Titles you rated
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
 The MercilessRated ★ 3.5 The MercilessRated ★ 3.5
 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
 Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5 Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
 FlippedRated ★ 5.0 FlippedRated ★ 5.0
 The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0 The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 3.5 Princess MononokeRated ★ 3.5
 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 The PriestsRated ★ 3.5 The PriestsRated ★ 3.5
 TedRated ★ 3.0 TedRated ★ 3.0
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
 The Battleship IslandRated ★ 3.0 The Battleship IslandRated ★ 3.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5