Series
Ratings
15
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0