Series
Ratings
16
Why Women KillRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0