Titles you rated
BoyhoodRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
August RushRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0