Movies
Ratings
379
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0