Series
Ratings
30
My FamilyRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0