Movies
Ratings
17
LegendRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WildRated ★ 5.0