Movies
Ratings
198
The LoverRated ★ 5.0
Tulip FeverRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
How I Live NowRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5