Series
Ratings
77
Doctor WhoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0