Movies
Ratings
142
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5