Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
The First TimeRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0