Movies
Ratings
16
AvatarRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 2.5