Movies
Ratings
15
InterstellarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
You'll Miss MeRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5