Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5