Series
Ratings
81- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5