Movies
Ratings
482 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0
 FollowingRated ★ 3.0 FollowingRated ★ 3.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 DuneRated ★ 4.0 DuneRated ★ 4.0
 The RoundupRated ★ 3.5 The RoundupRated ★ 3.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
 DamselRated ★ 3.0 DamselRated ★ 3.0
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5 John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
 John WickRated ★ 4.0 John WickRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
 Prey for the DevilRated ★ 3.0 Prey for the DevilRated ★ 3.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.5 Escape from MogadishuRated ★ 3.5