Series
Ratings
23
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0