Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
TrespassersRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
1899Rated ★ 1.0