Movies
Ratings
72
Long ShotRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Damned UnitedRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5