Movies
Ratings
251
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
PanRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5