Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0