Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 0.5
DolittleRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
ThorRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5