Titles you rated
Secret LoveRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5