Titles you rated
Me Before YouRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Step BrothersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0