Movies
Ratings
705
The NorthmanRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
Permanent NobaraRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0