Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5