Movies
Ratings
350
Jenny, JunoRated ★ 1.0
Food, Inc.Rated ★ 1.0
Five Senses of ErosRated ★ 0.5
Love So DivineRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0
WindstruckRated ★ 1.0
High School Girl Get MarriedRated ★ 0.5
Funny GamesRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 3.0
KinseyRated ★ 2.0
Hot for TeacherRated ★ 1.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
More Than BlueRated ★ 1.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
The Constant GardenerRated ★ 2.0
Before the FallRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
The SessionsRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 1.0