Series
Ratings
66- Stand up!!Rated ★ 1.0
 Empress MyeongseongRated ★ 2.0 Empress MyeongseongRated ★ 2.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- IslandRated ★ 1.0
 Dal-ja's SpringRated ★ 3.0 Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
 Love Story in HarvardRated ★ 1.0 Love Story in HarvardRated ★ 1.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
 Attic CatRated ★ 3.0 Attic CatRated ★ 3.0
 LuciferRated ★ 2.0 LuciferRated ★ 2.0
 Stairway to HeavenRated ★ 1.0 Stairway to HeavenRated ★ 1.0
 Big ThingRated ★ 2.5 Big ThingRated ★ 2.5
 Rustic PeriodRated ★ 1.0 Rustic PeriodRated ★ 1.0
 Alone in LoveRated ★ 4.0 Alone in LoveRated ★ 4.0
 Hur JunRated ★ 4.0 Hur JunRated ★ 4.0
 Hwang Jin YiRated ★ 2.0 Hwang Jin YiRated ★ 2.0
 Boys Over FlowersRated ★ 1.0 Boys Over FlowersRated ★ 1.0
 Dream HighRated ★ 3.0 Dream HighRated ★ 3.0
 Warm and CozyRated ★ 2.0 Warm and CozyRated ★ 2.0
 Full HouseRated ★ 4.5 Full HouseRated ★ 4.5
 Byul Soon GeomRated ★ 5.0 Byul Soon GeomRated ★ 5.0