Movies
Ratings
868
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ExterritorialRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 3.5