Titles you rated
October SkyRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0