Series
Ratings
27
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
IRISRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5