Series
Ratings
42
Hotel KingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0