Movies
Ratings
1643
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Until DawnRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5