Movies
Ratings
37
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5