Series
Ratings
400- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5