Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
300Rated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5