Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 2.5- Highway FamilyRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
YarnRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
My♡PuppyRated ★ 1.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
CartRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
SleepRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5