Movies
Ratings
359
Sing StreetRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Riot ClubRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Strange CircusRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0