Titles you rated
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
 New WorldRated ★ 3.0 New WorldRated ★ 3.0
 Gone with the WindRated ★ 4.0 Gone with the WindRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.5 200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
 The PianoRated ★ 5.0 The PianoRated ★ 5.0
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 OseamRated ★ 4.5 OseamRated ★ 4.5
 Ode to My FatherRated ★ 2.5 Ode to My FatherRated ★ 2.5
 17 AgainRated ★ 4.0 17 AgainRated ★ 4.0
 Chungking ExpressRated ★ 5.0 Chungking ExpressRated ★ 5.0
 Lifting King KongRated ★ 3.5 Lifting King KongRated ★ 3.5
 Brokeback MountainRated ★ 4.5 Brokeback MountainRated ★ 4.5
 Stuart LittleRated ★ 4.0 Stuart LittleRated ★ 4.0
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
 Miss GrannyRated ★ 3.5 Miss GrannyRated ★ 3.5
 The King's SpeechRated ★ 3.0 The King's SpeechRated ★ 3.0
 My Name Is KhanRated ★ 4.5 My Name Is KhanRated ★ 4.5
 Corpse BrideRated ★ 4.5 Corpse BrideRated ★ 4.5