Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0