Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5