Series
Ratings
145- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5