Movies
Ratings
72
Loving VincentRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0