Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5