Titles you rated
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5- BlackRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5