Series
Ratings
38
Fight For My WayRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.5