Movies
Ratings
401
Attila MarcelRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
RideRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
TrashRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
The Trip to ItalyRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0