Movies
Ratings
125
The TreacherousRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5